İnstagram Yorum Satın Al

6 Ekim 2010 Tarihinde ilk kez piyasaya sürülen İnstagram uygulaması çok kısa bir sürede dünya çapında milyon kullanıcıya ulaştı. İnstagram uygulmasını Bireysel, Kurumsal ve ünlülerinde uygulama üzerinde artış göstermesinden sonra İnstagram geliştiricisi sürekli alt yapı ve algoritma güncellemeleri ile “akış” kısmına çıkma konusunu oldukça zorlaştırdı. İnstagram tamamen kendisini Sponsor reklamlarla döndürdüğü için parası olan herkesin rahatlıkla ön plana çıktığı oldukça ortada. Bizde sizlere bu makalemizde instagram yorum satın alarak nasıl ön planlara çıkacağınızı ve satışlarınızı nasıl arttıracağınız konusunda birkaç tane tüyo vereceğiz.

Neden instagram Yorum Satın Almalısınız?

Neden instagram yorum satın almalısınız? Hesabınızın işleyiş şekli ister kurumsal, isterseniz de bireysel olsun kesinlikle hiçbir alakası bile yok. Önemli olan hedefinizin ne olduğudur, Akış kısmında siz de yer almak istiyorsanız. instagram yorum satın alarak ön planda olabilirsiniz. İnstagram üzerinde iki farklı hesap türü bulunmaktadır. İki hesap türü içinde instagram yorum satın al hizmeti ne işe yarar hep birlikte inceleyelim;

 • Bireysel hesaplar için yorum hizmeti
 • kurumsal hesaplar için yorum hizmeti

https://socilog.com/ Sitemiz üzerinden instagram yorum satın al hizmetimizden yararlanmak instagram hesaplarınıza ne gibi fayda sağlar hep birlikte inceleyelim.

Bireysel Hesaplar İçin Yorum Hizmeti

Bireysel hesaplar için yorum hizmeti, Kendi hesaplarınızın arkadaşlarınızın arkadaşlarının Akış kısmında çıkmasını sağlamak ve çevrenizde ki popülerity attırmak için sitemizden uygun fiyatlarla yorum hizmeti alabilirsiniz.

Yorum hizmetlerinin tamamı organik gerçek hesaplardan  yapıldığı için hesabınıza kesinlikle zarar vermez.

 • Duvar resim ve videolar yorum hizmeti
 • Reels videoları yorum hizmeti
 • İG TV videoları yorum hizmeti

Yukarıda ki instagram hizmetlerine yorum alarak arkadaşlarınızın sürekli önüne çıkmasına olanak sağlayıp takipçi sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca socilog.com olarak yorumların yapılacağını siz seçebilir ve isteğinize göre düzenleyebilirsiniz, Ayrıca sizin isteğinizi göre zaman ayarı sağlanmaktadır.

Kurumsal Hesaplar İçin Yorum Hizmeti

kurumsal hesaplar için yorum hizmeti almak işletme hesabınızın ön plana çıkmasına olanak sağlar. İnstagram işletme hesabınızın ne tür hizmet verdiğinin önemi yok fakat Cocilog ailesi olarak en çok yorum hizmeti sağladığımız hesaplar şu şekilde:

 • instagram Ürün satışlarını arttırmak için yorum hizmeti
 • İnstagram üzerinden iş veya müşteri bulmak için yorum hizmeti
 • Kampanya veya çekilişlerinize daha fazla katılımcı sağlamak için yorum hizmeti

Yani biraz daha detay vermek gerekirse, İnstagram üzerinde E-ticaret işletme hesabınız var ve ürünleri satmak ve akış kısmında doğru kişilere ulaşmak için mutlaka yorum hizmeti almanız gerekmekte.

Yılların verdiği Tecrübe ile yorumların hepsini doğru şekilde ve zamana uygun biçimde instagram algoritmasına uygun şekilde yorum hizmeti sağlamaktayız.

Sponsor Reklam Daha İyi Değil Mi?

Yıllanmış tecrübeye sahip olduğumuz için zaman zaman sizlerden bu tarz sorular duyuyoruz. Sponsor Reklam daha iyi değil mi? Evet, Sponsor reklam her zaman daha iyi fakat ufak bir detay verelim. Bütçeniz kadar yüksekte kalırsınız, Bütçeniz tükendiğinde ne yazık ki olduğunuz yere tekrardan gelirsiniz. Projelerine yeni adım atanların en çok tercih ettikleri yöntem fakat ne yazık ki kalıcılık konusunda olumlu yönleri bulunmamakta. Her zaman kalıcılık için instagram algoritmasına uygun yorum hizmeti satın almalısınız. İnstagram algoritmaları konusunda herhangi bir bilginiz yok ise bizden tek seferde 2500 TL lik alım yaptığınızda sizlere bu işin sırrını ve planlamanızı ona göre yapıyoruz.

İnstagram Yorum Hizmeti Fiyatları

Bu işlem tamamen gerçek Türk takipçilerden oluştuğu için 100 adet yorum satın almanız için 50 TL  ödemeniz gerekmekte.

Keşfete düşmek artık bu hizmet sayesinde çok basit, Daha fazla indirim nasıl kazanabilirsiniz? Bunun bilgisini verelim.

 • Toplu Sipariş vererek (1.000TL ve üstü)
 • Sosyal medya hesaplarımız üzerinden yapılan çekilişlere katılarak
 • Sitemize Üye getirerek
 • Bayimiz olarak

Yukarıda ki 4 madde sayesinde nasıl  socilog.com üzerinden indirimli olarak ürünler alacağınız hakkında bilgilendirme yaptık. Fakat sadece instagram yorum fiyatları konusunda %15 indirim kazanmak için Tek seferde 1000 adet yorum almanız gerekmekte.

İnstagram Yorum Nasıl Alabilirim?

Sitemiz üzerinden instagram yorum hizmeti almak diğer sitelerde olduğundan çok daha kolay 5 adımda nasıl hesabınıza yorum alabilirsiniz bunun bilgisini aktaralım,

 • Instagram Yorum Satın Al sayfasına girelim.
 • Yorum yapılacak Resim – Video – Ürün linkini doğru şekilde giriniz.
 • Yapılacak yorumları alt alta tek satır olacak şekilde yazınız.
 • Yapılacak yorum sayısını seçiniz.
 • Onay kutusunu doğrulayınız.
 • Ardından Sepete ekle diyerek sipariş adımlarını takip edebilirsiniz.

Web sitemizi geliştirirken tamamen sizin kolay ve hızlı şekilde hizmet almanızı sağlamak için Ar-ge çalışmalarımızı hep bu yönde ilerlettik.

İnstagram Yorum Satın Almadan Önce ve Sonra Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aslında Bu en önemli noktalardan birisidir. instagram yorum satın almadan önce ve sonra nelere dikkat etmelisiniz? Bu konuya değinmeden önce ;

 • ilk etapta mutlaka bilgilerinizi doğru girmelisiniz.
 • Panik yapmayınız. İnstagram da hesabınızın riske girmemesi için sistemimiz yavaş yavaş yorumları yaptırmaktadır. Bu yüzden kesinlikle tekrar tekrar sipariş vermeyiniz.
 • Hiçbir işlem bitmeden kesinlikle hareket etmeyiniz. Eğer 24 saat geçti ve satın aldığınız işlem gerçekleşmediyse mutlaka bizimle irtibata geçiniz.
 • Birden fazla yorum planlaması için 2500 TL ve üzeri siparişleriniz de ekibimiz yapmaktadır. Acele etmeden bütün bilgileri doğru bir şekilde girmelisiniz.