Hakkımızda

Uzman ve profesyonel ekibimiz ile Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerine duyulan ihtiyacı gidermek için beş yılı aşkın süredir nitelikli hizmet veriyoruz.

HAKKIMIZDA  

Teknoloji bağımlısı, uzman ve profesyonel ekibimiz ile Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerine duyulan ihtiyacı gidermek için beş yılı aşkın süredir tüm sosyal medya platformlarında bireysel ve kurumsal hesaplara danışmanlık sağlıyoruz. Hızlı gelişen teknolojinin getireceği risklerden uzak emin adımlarla hedeflerimize ilerliyoruz. Başarının müşteri memnuniyeti, güven ve iyi niyetle sağlanabileceğinin farkındayız. Proaktif hizmet anlayışıyla sürekli yatırım yapmaya devam eden ,  dünya çapında birçok fenomen ve ünlü isimlerle kurulu network ağı olan bir firmayız. Yapılan tüm alışverişleri güvenli ödeme altyapısı ve 3D güvenlik çözümlerini kullanarak yapıyoruz. Kurumsal bir şekilde bugüne kadar binlerce hesap ve kanala hizmet sağladık aynı özveriyle sağlamaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrası her türlü soru/sorunlarını destek sistemi üzerinden 7/24 hızlı bir şekilde cevaplıyoruz. Blog kategorimizde kullanıcılarımıza sosyal medya alanında yararlı içerikler sunuyoruz.  

TEŞEKKÜRLER 

Alanında profesyonel teknoloji ve sosyal medya bağımlısı ekibimize , projemize güvenen ve bizlere tam destek olan iş ortaklarımıza, proaktif hizmet anlayışımızın etkileriyle kalite, güven ve memnuniyeti bizimle bulan tüm  müşterilerimize ve bizi sürekli dinamik tutan rakiplerimize teşekkür ederiz. 

MİSYON 

Dünya genelinde, tüm sosyal medya platformu kullanıcılarının hesaplarını/kanallarını hızlı, dinamik ve istedikleri ölçüde geliştirmelerini sağlamak. 

VİZYON 

Sosyal medya danışmanlığının yeni adının Socilog olmasını sağlamak. 
Dünya’nın en verimli , en hızlı ve memnuniyeti en yüksek sosyal medya danışmanlığı veren şirketlerinden biri olmak. 

Anasayfa Sepetim 0 Giriş Yap