İnstagram Hikaye İndir

İnstagram Hikaye İndir

İnstagram hikaye indir işlemi oldukça sıradan bir şekilde ilerler. Üstelik Instagram üzerinden ayarlara girerek atılan hikayelerin dosyalanması da sağlanabiliyor. Yani bir Instagram sayfasına girmek için telefonunuza indirmiş olduğunuz aplikasyon aslında bir uygulamadır. Üstelik bu uygulamanın içerisinde ayarlar mevcut. Ayarlar bölümünde ise hikâyeye atılan her şeyi kaydedilmesi kısmı bulunuyor. Bu kısım ile herhangi bir sorun çekmeden hikâyelerin her atıldığında dosyalanması ve galeriye düşmesi sağlanır.

Aslında beklenen yalnızca bu değil. Çünkü bazı durumlarda Instagram üzerinde olan videolarında indirilmesi gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda ise uygulamalar veya sayfalar devreye giriyor. Eğer bilgisayar üzerinden işlem yapılacaksa ilk önce o URL'yi kopyalayıp yapıştırmak gerekir. Yani hem uygulama hem bilgisayar üzerinden yapılan her şey bir uygulama ister. Ancak bu uygulamaların her birisi içerisinde farklı durumları da barındırıyor. Yani hangisinin nasıl bir özelliği olduğunu araştırarak öğrenmek gereklidir. Lakin uygulamalarda bilindik olanlara gitmek ve yorumları güzel olanları tercih etmek önemlidir.

İnstagram Üzerinden Durum veya Hikâye İndirme İşlemi

İnstagram hikâye indir olanakları oldukça önemlidir ve kendi hikayenizi indirmek sadece Instagram üzerindeki ayarlar ile mümkün olacak bir durumdur. Bunun haricinde aplikasyonlar ile de kendi hikayelerinizi dosyalayarak galerinize aktarabilirsiniz. Ancak başkalarının hikayelerini indirme konusunda belirli bir uygulamaya veya sayfalara ihtiyaç duyarsınız. Bunun sebebi bilgisayar veya telefon fark edeceği için diyebiliriz. Yani telefonda indirme işlemi yapılacaksa, uygulama gereklidir. Ancak bilgisayarda uygulamaya gerek yok. IDM gibi her bilgisayarda olan uygulamalar ile hikâye açıldığı takdirde bilgisayar üzerinden indirme işlemi sağlanabilir. Bunların haricinde farklı uygulamalar bilgisayar üzerinde gereksinim haline gelmez.

İnstagram hikâye indir işlemleri telefon üzerinde yapılacaksa değişik yönleri barındırabilir. Telefonun üzerinde indirme işlemi gerçekleştirmek için belirli bir uygulama gereklidir. Bu uygulamanın içerisinde herhangi bir sorun olmadığını ise yorumlarda görmek mümkündür. Dikkatli olmak ve yorumların getirdiklerine dinlemek gereklidir. Herhangi bir sorun olmadığı takdirde Instagram üzerinden video indirme işlemleri gerçekleştirilebilir. Hikâye İndirme işlemleri buna dahil. Üstelik her hikâye veya video indirme işlemi basit işlemlerdir.