İnstagram Beğeni Kasma

İnstagram Beğeni Kasma

İnstagram beğeni kasma hilesi herhangi bir sorunu oluşturmaz. Ancak belirli bir ücret karşılığında yapıldığı için bu ücreti karşılamak gerekli. Üstelik değmesi için iyi bir sayfadan beğeni hile yapılması lazım. Beğeni yapılırken bilindik sayfaları üzerinden bunu yapmak lazım. Aksi takdirde verilen para yanabilir. Google üzerinde birkaç iyi sayfa bulunuyor. Bu sayfaları araştırarak kampanyalardan yararlanmak gibi olanaklar mevcut.

Herhangi beğeni hilesinin ne kadar çok yapıldığı bilinmelidir. Fazla beğeni bazen sakıncalı durumlara sebebiyet verir. Instagram üzerinde beğeni hilesi satın almak bir sorun yaratmıyor. Ancak hiç yaratmayacak anlamına gelmiyor. Bu yüzden dikkatli bir şekilde, birden olmayacak şekilde beğeni satın almak lazım.

İnstagram Beğeni Hilesi Kullanımı

İnstagram beğeni kasma imkanlarından faydalanırken, hangi sayfa üzerinden yapılıyorsa edilmesi gereken birkaç nokta var. Eğer belirlenen sayfa üzerinden takipçi hilesi satın alınacaksa, ilk önce sayfanın kampanyalarına bakmak gerekir. Her sayfa üzerinde kampanyalar olabilir. En iyi kampanyayı verene danışmak makul olandır.

Sayfalardan beğeni satın alırken ilk önce yapılması gereken sayfanın takipçi oranına bakmaktır. Eğer sayfanın takipçi oranı az ise ilk önce takipçi hilesi yapmak gerekir. Beğenileri yüksek, ancak takipçisi düşük olan bir sayfa elbette sorunlar yaratacaktır.

İnstagram Beğeni Hilesi Sorun Oluşturur mu?

İnstagram beğeni kasma her zaman kullanılabilir. Çok gelişmiş sayfalarda bunu kullanıyor. Instagram algoritması genel olarak dengeli olunduğu takdirde keşfete çıkma durumlarını yaratır. Yani Instagram veya YouTube'da beğeniler ve aboneler aynı oranda ilerliyorsa keşfete çıkmak oranı da o denli artar.

Bir sayfa üzerinden keşfete çıkmak isteyen kişiler gelişmek isteyen kişilerdir. Ancak keşfete çıkarken beğeni sayısını yüksek olması ve takipçi sayısının orantılı bir şekilde olması gerekir. Örnek olarak 4000 takipçili bir sayfanın en aşağı 500 veya 1000 gibi beğeni oranlarını alması gerekir. Bu orantı meselesidir. Eğer bu orantı dikkat edilerek herhangi bir sorun yaşamadan takipçi hilesi alınmak isteniyorsa, ilk önce sayfanın içerisindeki dengeyi kurması gerekir. Üstelik takipçileri yalnızca hile ile arttırmak yanlıştır sık aralıklarla durum atmak gereklidir.